ELEKTRO ON Elektroinstalace a elektromontáže

Elektroinstalace a elektromontáže

Elektrikáři silnoproud a slaboproud

Služby a činnosti v oblasti provádění domovní i průmyslové elektroinstalace. Zajišťujeme komplexní provedení v oblasti elektro.
 
– elektrifikace novostaveb a průmyslových staveb

– oprava a údržba stávajících elektroinstalací

– hromosvody včetně revizí

– instalace elektrických strojů a přístrojů

– dodání materiálu

– revize elektroinstalací

– pravidelné revize spotřebičů, prodlužovacích  přívodů a spotřebičů držené v ruce

– návrh, odborná konzultace a poradenství v oblasti elektroinstalačních prací

– analýza a finanční kalkulace připravovaných projektů v oboru elektro

– projektová činnost – silnoproudá elektroinstalace

Domovní elektroinstalace

Jednou z našich hlavních činností je provádění domovních elektroinstalací. Dokážeme navrhnout a realizovat jakoukoliv část rozvodu elektrické sítě, osvětlení a konečných prvků jako zásuvky a vypínače. Umíme připravit kompletní elektroinstalaci pro hrubé stavby či soubory staveb.

Na výběr u nás máte z fyzických vzorků.

Máme mnoho zkušeností s montáží ve výrobních halách, skladech a dalších průmyslových objektech. Dokážeme si poradit také v náročných podmínkách jako jsou například elektroinstalace do podmínek výbušného prostředí, dodávka a instalace nehořlavých materiálů a podobně.

Průmyslové elektroinstalace

Kabelové rozvody

Dokážeme připravit kabelové rozvody pro hrubou stavbu nebo realizovat nové elektro rozvody v rámci rekonstrukce nemovitosti. Současně dokážeme zajistit instalaci strukturované kabeláže.

Máme za sebou mnoho realizací interiérového osvětlení. Od standardních instalací domovního osvětlení, přes luxusní LED osvětlení až po dekorativní osvětlení zámků, galerií, muzeí nebo jiných uměleckých expozic.

Interiérové osvětlení

Projektová a poradenská činnost

V případě potřeby dokážeme svým zákazníkům navrhnout ideální řešení, poradíme s výběrem vhodných komponentů a pomůžeme zajistit administrativní formality.